نمونه سوالات طراحی گرافیک رایانه ای

دانلود (pdf) نمونه سوالات تستی طراحی گرافیک رایانه ای (سال 1403)

دانلود فایل سوالات تستی طراحی گرافیک رایانه ای به همراه پاسخ صحیح - دانلود نمونه سوالات ادواری طراحی گرافیک رایانه ای

تعداد سوالات 770
تعداد فایل 7

نمونه سوالات

سوال 1: کدام قلم مو، مناسب کار با رنگ روغن است؟

قلم موی سر تخت

قلم موی سر گرد

قلم موی پرزدار

قلم موی با موی بز

سوال 2: اندازه تصویر گویای چیست؟

تصویر شفاف تر می شود.

تصویر کدرتر می شود.

تصویر بزرگتر به نظر می رسد.

تصویر تیره تر و حجم آن بیشتر می شود.

سوال 3: ایجاد جلوه های متنی توسط کدام ابزار انجام می شود؟

Warp

Effect

Inner Shadow

stroke

سوال 4: در کدام یک از مدهای رنگی، رنگ آمیختگی جایگزین رنگ پایه می شود؟

Behind

Clear

Dissolve

Darken

سوال 5: تغییر در طول روز ها و شب ها با تغییر فصول سال، چه عنصر بصری را تداعی می کند؟

تناسب در ایام سال

تغییر در ریتم

نظم در تعادل ایام سال

تناوب در ایام سال

سوال 6: برای جدا سازی افکتها از لایه کدام گزینه استفاده می شود؟

Remove Effect

create layer

Remove layer

هیچکدام

سوال 7: تعداد فایل ها با حجم فایل چه نسبتی دارد؟

معکوس

قرینه

مستقیم

وارون

سوال 8: ابزار سوزاندن یا پر رنگ کردن کدام است؟

Blur

Burn

Blue

Bravn

سوال 9: دستور Inverse از منوی Select چه کاربردی دارد؟

همه تصویر، به غیر از ناحیه انتخاب شده، انتخاب می شود.

تصویر منتخب، از این حالت خارج می شود.

عمل انتخاب قبلی مجددا بازیابی می شود.

محدوده انتخاب جدید به انتخاب قبلی اضافه می شود.

سوال 10: برای طراحی سطوح سیال از چه خطوطی استفاده می شود؟

افقی

عمودی

مورب

منحنی

محتوای فایل طراحی گرافیک رایانه ای

⭐️- 670 نمونه سوال طراح گرافیک رایانه ای + پاسخنامه

⭐️- 100 نمونه سوال تستی طراح گرافیک رایانه ای

⭐️- استاندارد مهارت و آموزشي طراح گرافيك رايانه اي

📌 قیمت منصفانه برای این آزمون اعمال شد

🔔 در راستای تحقق اهداف سایت که دسترسی آسان همه افراد کشور به سوالات فنی و حرفه ای و ارتقاء سطح علمی کشور است، قیمت فایل‌های این آزمون با وجود کامل‌تر بودن نسبت به دیگر سایت ها، بر اساس محتوا و نوع آزمون‌ها تعیین شده است و از سایر سایت‌ها با قیمت منصفانه‌تری ارائه می‌شود.

راهنمای خرید فایل سوالات طراحی گرافیک رایانه ای

این صفحه برای دانلود فایل های آزمون است

فایل دانلود شده با فرمت فشرده zip است که برای خارج کردن آن از حالت فشرده نیاز به نصب نرم افزار اضافه نیست

فایل های اصلی با فرمت pdf است که قابلیت چاپ و یا خواندن در موبایل، تبلت و کامپیوتر را دارد

برای خرید از بخش سبز رنگ بالای صفحه بر روی کلید "خرید فایل" کلیک نمایید

پس از آن به صفحه پرداخت بانکی وارد خواهید شد و مبلغ درج شده را پرداخت کنید

پس از پرداخت مبلغ در صورت موفقی بودن تراکنش به صورت اتوماتیک همین صفحه برمیگردید

در بخش سبز رنگ گزینه خرید فایل به دانلود فایل تغییر می‌کند و می بایست بر روی "دانلود فایل" کلیک کنید

در مراجعه های بعدی برای دانلود فقط لازم است وارد سایت شده باشید

درباره طراحی گرافیک رایانه ای

آزمون طراحی گرافیک در شاخه فناوری اطلاعات زیر مجموعه گروه صنعت فنی و حرفه ای کشور

نمونه سوال های دوره های مختلف فنی و حرفه ای و آزمون آنلاین و آزمون ادواری

 

اگر شما قصد دارید تا در شاخه طراحی گرافیک کامپیوتر مدرک معتبری دریافت کنید. باید علاوه بر گذراندن دوره های فنی و حرفه ای باید در آزمون مربوطه نیز نمره قبولی را کسب نمایید. نمونه سوالات طراحی گرافیک فنی حرفه ای به عنوان منبع برای آشنایی با آزمون و یافتن آمادگی لازم برای شرکت در آزمون های فنی حرفه ای است.

 

قابل استفاده برای دانشجویان کاردانش و متقاضیان آزمون های ادواری و مربیان فنی و حرفه ای

این بسته طلایی، حاوی مجموعه سوالات پرتکرار فنی و حرفه ای در چند سال اخیر می باشد. 

هدف ما صرفه جویی در وقت و هزینه شماست.

امید که گامی در جهت ارتقای سطح آموزش های فنی و حرفه ای کشور برداریم.

 

مخاطبان این دوره:

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط

 

بازار کار:

استخدام گرافیست در برخی از سازمانها از جمله صدا و سیما – وزارت ارشاد، شرکت های تبلیغاتی، چاپخانه ها، مراکز آموزشی و بسیاری از شرکت های بزرگ که واحد بازاریابی و فروش دارند امکانپذیر است. از آنجا که کسب تجربه برای موفق شدن در این شغل بسیار مهم است، گاهی نیاز است گرافیست برای کسب تجربه کاری بیشتر، محل کار خود را عوض کند.

با توجه به اهمیت روزافزون بازاریابی و تبلیغات و توجه ویژه همه سازمانها و شرکت ها به آن و از طرف دیگر رشد حوزه تصویرسازی و طراحی روی جلد کتب – صفحه آرایی مجلات و روزنامه ها و ... پیش بینی می شود بازار کار مناسبی پیش روی گرافیست های توانمند باشد.

 

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک اصطلاحی عام برای حرفه ای متشکل از طراحی حروف،تصویرسازی،عکاسی و چاپ به منظور ارائه اطلاعات یا آموزش است. این اصطلاح را نخستین بار ویلیام ادیسون دیگینز در سال ۱۹۲۲ به کار برد، با این حال فقط از جنگ جهانی دوم به بعد بود که کاربرد آن فراگیر و رایج شد.

طراحی گرافیک به صورتی که ما امروز می شناسیم تا زمان انقلاب صنعتی یعنی قرن نوزدهم وجود نداشت. در این زمان پیشرفت فنون چاپ و کاغذ سازی امکان استفاده از تزئینات و تصاویر بدیع همراه با متن نوشته شده به وجود آمد و نقاشان و هنرمندان گرافیک توانستند نتایج درخشانی در کار خود حاصل کنند.برای حل یک مسئله گرافیک در طراحی بیش از یک راه مناسب وجود دارد و از این رو طراح نیز باید با به کار گرفتن عناصر بصری به شیوه های مختلف سعی کند برای یک موضوع بیش از یک طرح مناسب بیابد.

آشنایی با هنر گرافیک

طراحی گرافیک امروزه تبدیل به یک هنر عمومی شده است. علاقه مندان به این رشته هر روز زیادتر می شوند اما چگونگی طراحی هم بسیار مهم است.هنر گرافیک شاخه های متعدد و متنوعی دارد، از یک طرف به عرصه تبلیغات فرهنگی و تجاری و صنعت و از سوی دیگر در سینما و تلویزیون کاربرد دارد.این هنر با معماری و موضوعات ارتباط محیطی نظیر علائم راهنمایی و رانندگی و کمک به زیباسازی فضاهای شهری نیز ورود پیدا کرده و از دیگر سو مواردی چون طراحی تمبر و اسکناس،طراحی کاشی،کاغذهای بسته بندی، کاغذ دیواری، پارچه و ... را نیز شامل می گردد.در طراحی گرافیک بایستی سعی کنید که طرح هایتان را درجه بندی کنید و بر اساس درجه ای که مشتری می خواهد طراحی کنید.سعی نمایید که آرشیو بزرگی از فونت های فارسی و انگلیسی داشته باشید، هر کدام از فونت هایی که فکر می کنید بدرد نخور هستند یک روز در یک طرح به درد شما خواهند خورد. از طرح های خود یک آلبوم بسازید و سعی کنید قبل از گرفتن سفارش آنها را به مشتری نشان دهید تا رضایت او را جلب کنید.

طراح گرافیست کیست؟

طراح گرافیست هنرمندی است که برای انجام بصری سفارشی مشخص، ابتدا سعی می کند شناخت مناسبی از موضوع سفارش به دست بیاورد.سپس بسته به توانایی های ذهنی خود و یا با مشورت همکاران دیگری که احتمال دارد وجود داشته باشند به ایده ای در مورد سفارش دست پیدا کند.ایده نه فقط محتوا بلکه باید درک مخاطب را هم در خود داشته باشد، پیدا کردن ایده و خلق آن در وهله اول بایستی در حد و اندازه یک تمبر پستی قابل بیان باشد.

رشته تحصیلی مرتبط با حرفه گرافیست

برای ورود به حرفه گرافیست، علاقه مندان باید در کنار ویژگی های شخصی، دانش و تخصص لازم را کسب کنند.برخی از گرافیست ها به صورت تجربی وارد این کار شده اند یعنی با دیدن دوره های آموزشی مرتبط در آموزشگاههای آزاد،طراحی گرافیکی را شروع کرده اند که برخی از آنان نیز به دلیل علاقه و پشتکار زیاد موفق هستند.دانش آموزان علاقه مند نیز می توانند پس از مقطع راهنمایی وارد هنرستان در رشته گرافیک شده و در صورت تمایل در دانشگاه آن را ادامه دهند و آموزش رسمی ببینند.البته ذکر این نکته قابل تأمل است که تجربه در کار گرافیک بسیار نقش مهمی را ایفا می کند.دانشجویان رشته گرافیک باید سعی کنند در حین تحصیل هم با انجام کارها و پروژه هایی توان و تجربه خود را افزایش دهند.

مهارت های گرافیست

تخیل و خلاقیت از ارکان اصلی ایده پردازی و انجام کارهای هنری می باشد.یک طراح خوب می اندیشد و براساس زمانبندی مشخص شده تصمیم به ایجاد یک اثر می گیرد.داشتن ذوق هنری و مهارت در طراحی،داشتن اطلاعات کافی از حیطه ها و تخصص های مرتبط مانند: چاپ و عکاسی، تصویرگری و طراحی،توانایی مدیریت زمان و انجام کار مطابق با بودجه، آگاهی از آخرین تغییرات و اطلاعات در حوزه گرافیک، مهارت خوب ارتباطی، توان بازاریابی خوب، مهارت در کار با کامپیوتر و استفاده از نرم افزارهای گرافیکی.زیرا کامپیوتر امروزه رکن اصلی کارهای گرافیکی بوده و به توسعه آن کمک بسیاری کرده است. اکثر گرافیست های بزرگ همیشه در کنار انجام پروژه های خود به کارهای آزاد می پردازند.این عادت به طراحان این اجازه را می دهد تا خارج از محدودیت ها و آزادانه اثری واقعی و زیبا بیافریند .مانند "میکی برتون" یکی از طراحان معروف که به دلیل سبک تصویرسازی اش مشهور است. کارکردن آزاد به طراح این اجازه را می دهد که آزادانه تجربه کند و اثری بیافریند که واقعاً اثر خود اوست.همچنین به شما اجازه می دهد تا آزمون و خطا کنید و در زمان اجرای یک پروژه بهترین را برای یک مشتری انجام دهید.

مهارت های نرم افزاری گرافیست

امروزه نرم افزارهای رایانه ای یکی از مهم ترین ابزارهای اصلی کار گرافیست است که یاری گر او در رسیدن به اهدافش می باشد.اگر به بررسی اجمالی آگهی های استخدامی گرافیست بپردازید متوجه خواهید شد اکثر کارفرماها، شرکت ها و سازمان ها یکی از شرایط جذب گرافیست را تسلط بر نرم افزارهای مربوط به حوزه گرافیک قرار داده اند. بنابراین اگر می خواهید در این حرفه موفق باشید و به راحتی و سریعاً بتوانید شغل مناسب و پر درآمدی را در حوزه تخصصی خود یعنی گرافیک پیدا کنید و یا اگر شاغل در این حوزه هستید و می خواهید پله های ترقی را سریعتر طی کنید مطمئن باشید یادگیری نرم افزارهای گرافیکی یکی از راه های اصلی و مطمئن برای شماست.مهم ترین نرم افزارهای گرافیکی مورد نیاز یک گرافیست عبارتند از :

Photoshop : هر هنرمندی به شیوه های مختلفی از Photoshop کمک می گیرد.عکاسان برای اصلاح و روتوش نور و رنگ، طراحان گرافیک برای خلق پوسترهای تبلیغاتی و ناظران چاپ برای تنظیم خروجی فایل برای چاپ مجموعه ابزارها و دستورات. Photoshopآنقدر وسیع است که طیف مختلفی از کاربران مثل: طراحان گرافیک، عکاسان حرفه ای و آماتور، طراحان بسته بندی، طراحان صنعتی و غیره را شامل می شود.

Corel : این نرم افزار به عنوان یکی از قوی ترین نرم افزارهای محیط Vector (برداری) برای ترسیم هندسی و ویرایش و خلق تصاویربرداری شناخته می شوند.

Illustrator : نرم افزار Adobe Illustrator به معنای تصویرگر، یکی از نرم افزارهای قدرتمند شرکت Adobe می باشد که بر مبنای محیط گرافیک کامپیوتر برداری(Vector ) قابلیت خلق و ترسیم هندسی با خط را دارا می باشد .

Indesign : این نرم افزار در صنعت چاپ و صفحه آرایی به کار می رود و صورت کلی برای گردآوردن و کنار هم قراردادن متون و عناصر نگاره ای در قالب صفحات است و عمدتاً به صورت مستقیم برای نگارش و ویرایش متون و ایجاد و تغییر فایل های تصویری به کار نمی رود. از این نرم افزار بیشتر در آماده سازی مجلات – کتابها – سررسیدها- بروشورهای تبلیغاتی و مانند انها استفاده می کنند.

 

نمونه سوالات تستی طراحی گرافیک از شما یک حرفه ای می سازد

 

با وجود آنکه آزمون طراحی گرافیک فنی حرفه ای، سختی های مربوط به خودش را دارد اما نمونه سوالات تستی طراحی گرافیک این امکان را برای متقاضیان این رشته فراهم می آورد تا با مطالعه این مجموعه علاوه بر سنجیدن مهارت های خود برای شرکت در آزمون، میزان قبولی خود را تا حد بسیار بالایی افزایش دهند.

 

 این نمونه سوالات قابل استفاده برای تمامی داوطلبان و هنرجویانی است که قصد شرکت در دوره های آموزشی ادواری و همچنین آزمون طراحی گرافیک فنی حرفه ای را دارد می باشد.

 

نمونه سوالات تستی طراحی گرافیک همراه با جواب

 

نمونه سوالات تستی طراحی گرافیک همراه با جواب همان گونه که از نامش برمی آید از جمله کامل ترین و تخصصی ترین سوالات تستی است که به همراه جواب در اختیار متقاضیان این رشته قرار داده می شود.

 

 محتویات موجود در این مجموعه موارد زیر می باشد:

• مهم ترین نمونه سوالات دوره های پیشین

• سوالات تستی آزمون های قبل همراه با جواب

• سوالات آزمون طراحی گرافیک ادواری همراه با جواب

 

موفقیت شما را در آزمون طراحی گرافیک آرزومندیم ❤️

نمونه سوالات رایگان طراحی گرافیک رایانه ای

نمونه سوالات رایگان طراح گرافیک رایانه ای با جواب

 

کدام گزینه پیکسل های مشابه ب ناحیه انتخاب شده در تصویر را پیدا میکند؟

الف) similar ✔️

ب) invert

ج) border

د) feather

 

مناسب ترین کاغذ برای طراحی با زغال، کدام است؟

الف) کاغذ زبر و پرزدار ✔️

ب) کاغذ صاف و بدون پرز

ج) کاغذ گلاسه

د) کاغذ کاهی

 

با انتخاب گزینه ……از منوی Select می توان انتخاب معکوس انجام داد.

الف) Revert

ب) Inverse ✔️

ج) Reselect

د) Un Select

 

کدام یک از مدهای رنگی زیر برای چاپ مورد استفاده قرار میگیرد؟

الف) LAB

ب) RGB

ج) CMYK ✔️

د) HSB

 

فرمان Mwrge down در کجا قرار دارد و Short cut اش کدام است؟

الف) Selectٍ Ctrl+E

ب) Shift+ctrl+E , Select

ج) ctrl+Eٍ Layer ✔️

د) Layer ٍ shift+ctrl+E

 

برای باز کردن یک صفحه سفید از چه منویی استفاده میشود؟

الف) New ✔️

ب) Open

ج) Place

د) Import

 

نمونه سوالات طراح گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای

 

حرکت تدریجی یک رنگی به سمت رنگ دیگر توسط چه ابزاری تعریف میشود؟

الف) Gradient ✔️

ب) Move

ج) Brush

د) Paint Bucket

 

چند نوع مداد گرافیکی وجود دارد؟

الف) مدادهای HB,B2,B1

ب) مدادهای F,H3,B6

ج) مدادهای HB,H,B ✔️

د) مدادهای HB,F,B

 

در هنرهای تجسمی به رابطه به رابطه بین اجزا چه می گویند؟

الف) تعادل

ب) توازن

ج) تناسب ✔️

د) تبادل

 

دانلود کتاب طراح گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای

 

 فیلتر مداد کنته کدام است؟

الف) Conte Pencil

ب) Pencil Corte

ج) Conte Crayon ✔️

د) Corte Creone

 

 کدام علت می تواند علت شطرنجی دیدن یک تصویر باشد؟

الف) تصویر زیاد Zoom in شده است

ب) Resolution تصویر پایین است

ج) تصویر زیاد Zoom out شده است

د) ۱و۲ ✔️

 

 به دسته ای از خاکستری های که از ترکیب سیاه و سفید حاصل میشوند………گفته میشود.

الف) رنگ خاکستری

ب) خاکستری بدون فام ✔️

ج) خاکستری درجه دو

د) خاکستری مکمل

 

جواب آزمون دانشی طراح گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای با جواب

 

 تصویری را که میخواهیم Bitmap کنیم به چه طریق Bitmap میشود؟

الف) خود تصویر را انتخاب کرده واز طریق منوی Image مد رنگی Bit map را انتخاب کنیم ✔️

ب) تصویر باید ابتدا Grayscale شود بعد Bitmap شود

ج) تصویر باید ابتدا RGB شود بعد Bitmap شود

د) هیچکدام

 

 کدام گزینه تعریف خط شکسته است؟

الف) دارای فعالیت، تحرک و جنبش ✔️

ب) خوابیده و بی تحرک

ج) دارای حرکت آرام ومداوم

د) ثابت و آرام

 

 به چه منظور از پالت Swatches :

الف) کنترل میزان بزرگنمایی یک تصویر

ب) برای انتخاب رنگ داخواه ✔️

ج) کنترل عناصر و اجزاء مختلف موجود در تصویر

د) بری نگهداری از فرمانهای مهم

 

پرستکتیو یک نقطه ای در چه دوره ای و توسط چه کسی ابداع شد؟

الف) رنسانس- جو دو

ب) دوره معاصره- داوینچی

ج) دوره معاصره- مازاتچو

د) رنسانس- برونلسکی ✔️

 

 کدام گزینه نادرست است؟

الف) نور به دو نوع طبیعی و مصنوعی تقسیم میشود

ب) انواع سایه عبارتند از خودی و افتان

ج) نور خودی نوری است که بر روی خود جسم تابیده میشود ✔️

د) همه موارد

 

 برای انتخاب یک رنگ فعال این است که روی مربع پیش زمینه کلیک کنیم تا پنجره……..بازشود؟

الف) brush

ب) Color picker ✔️

ج) pencil

د) lasso

 

 مهمترین عنصر تشکیل دهنده صراحی ونقاشی چیست؟

الف) نقطه

ب) وسایل ترسیم

ج) خط ✔️

د) منحنی

 

 در کدام یک از حالتهای مد تنها قسمتهای تراسپارنت لایه مورد نقاشی یا ویرایش قرار میگیرد؟

الف) dissolve

ب) normal

ج) behind ✔️

د) هیچکدام

 

جواب سوالات کتاب طراح امور گرافیکی با رایانه

 

 نقطه مقابل مد رنگ CHYK کدام است؟

الف) Hsb

ب) RGB ✔️

ج) Lab

د) Darken

 

 کدام یک از ابزارهای زیر با فشار دادن دکمه AIT به ابزار Eyedropper تبدیل نمیشود؟

الف) Eraser

ب) Gradient

ج) Pencil ✔️

د) Paint Bucket

 

 کدامیک از مدلهای رنگ زیر نتیجه ای معکوس مد Cokor تولید می کند؟

الف) Difference

ب) luminosity ✔️

ج) hue

د) saturation

 

دانلود رایگان نمونه سوالات طراح امور گرافیکی با رایانه

 

 برای تغییر رنگ صفحه پیش زمینه وپس زمینه از کدام پیجره استفاده میکنیم؟

الف) Paint Pocket

ب) Swatches

ج) Color Picker ✔️

د) Style

 

 برای ایجاد سایه به طریق زیر عمل میکنیم؟

الف) Layer Style : Drop Shadow ✔️

ب) Layer Style : Outer Glow

ج) Brush

د) Move

 

 کدایمک از مدادهای زیر دارای جنس سخت تری میباشد؟

الف) H5

ب) B6 ✔️

ج) HB

د) H3

 

نمونه سوالات امتحان طراحی گرافیک با رایانه

 

 در کدام یک از ابزارهای زیر می توان از محوکن استفاده کرد؟

الف) پاستیل گچی- قلم مو

ب) پاستیل چرب- زغال چرب

ج) پاستیل گچی- زغال ✔️

د) پاستیل چرب- مداد

 

 با دادن چه زاویه ای فایل را یک نیم دایره می چرخانیم؟

الف) ۱۸۰ درجه ✔️

ب) ۹۰ درجه

ج) ۳۶۰ درجه

د) ۶۰ درجه

 

برای ظاهر کردن پالت History…….

الف) از منوی insert کزینه History را انتخاب میکنیم.

ب) از منوی View گزینه History را انتخاب میکنیم.

ج) از منوی windiw گزینه History را انتخاب میکنیم. ✔️

د) کلید F + Ctrl را فار میدهیم

 

 یک اینچ مربع از تصویری که با دقت Dpi 72 اسکن شده است چند نقطه دارد؟

الف) ۱۰۲۴*۷۲

ب) ۷۲*۷۲

ج) ۷۲Resolution *میزان ۷۲ ✔️

د) ۷۲ اندازه قطر مانیتور

 

کدام گزینه عملکرد ابزار Dodge را تعریف میکند؟

الف) تصوزیر را روشن تر میکند. ✔️

ب) تصویر را مات میکند.

ج) تصویر را واضح تر میکند

د) تصویر را تیره تر مکند.

 

چه نوع خطی به وجود آورنده حی آرامش در بیننده است؟

الف) شکسته

ب) منحنی ✔️

ج) مورب

د) عمود

 

پرسپکتیو در نقاشی، توسط چه کسی تکمیل شد؟

الف) جوتو

ب) لانفر انچسکا

ج) اوچلو

د) داوینچی ✔️

 

اگر بخواهیم از جلوهای موجود در یک لایه کپی گرفته تا در لایه های دیگر استفاده کنیم از کدام گزینه استفاده میکنیم؟

الف) Paste layer style

ب) Copy layer style ✔️

ج) Clear layer style

د) هیچکدام

 

برای ایجاد یک ترکیب موزون و متعادل در یک اثر تجسمی، چه اصلی الزامی نیست؟

الف) اصل توازن

ب) اصل تناقض ✔️

ج) اصل ترکیب بند

د) اصل کنتراست

 

عملکرد کدام ابزار عکس ابزار Burn می باشد؟

الف) Spong

ب) Blur

ج) Dodge ✔️

د) Brush

 

هدف گزینه Document در پنجره Image Size چیست؟

الف) تنظیم ابعاد تصویر در صفحه چاپی

ب) تنظیم دقت تصویر برای صفحه خروجی

ج) تنظیم ابعاد تصویر در صفحه مانیتور ✔️

د) تنظیم زاویه قرار گیری تصویر بر روی مانیتور

 

چنانچه بخواهیم از تصویر ایجاد شده در تلویزیون استفاده کنیم، چه مد رنگی رابه کار میبریم؟

الف) Hsb

ب) CMY K

ج) Lab

د) RGB ✔️

 

در قسمت Anchor در کادر محاوره ای Canvas Size می توان………را تعیین نمود.

الف) محل فایل در میان لایه ها

ب) ارتفاع صفحه کار

ج) محل تصویر در صفحه کار ✔️

د) پهنای صفحه کار

 

زیبای و سختی مربع با سنگینی و تاریکی چه رنگی تطابق دارد؟

الف) قرمز ✔️

ب) نازنجی

ج) سیاه

د) بنفش

ثبت نظر

نظرات ثبت شده

نمونه مدرک طراحی گرافیک رایانه ای

نمونه مدرک طراحی گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای

آزمون های مرتبط

ICDL

دسته: گروه خدمات | شاخه: فناوری اطلاعات

4420 سوال با پاسخ
تستی چهار گزینه‌ای با پاسخنامه

ICDL

دسته: گروه خدمات | شاخه: فناوری اطلاعات

4420 سوال با پاسخ
تستی چهار گزینه‌ای با پاسخنامه

ICDL 2007

دسته: گروه صنعت | شاخه: فناوری اطلاعات

760 سوال با پاسخ
تستی چهار گزینه‌ای با پاسخنامه

اکسل با جواب

دسته: گروه خدمات | شاخه: فناوری اطلاعات

665 سوال با پاسخ
تستی چهار گزینه‌ای با پاسخنامه

اینترنت

دسته: گروه صنعت | شاخه: فناوری اطلاعات

97 سوال با پاسخ
تستی چهار گزینه‌ای با پاسخنامه

برنامه نویسی ویژوال بیسیک

دسته: گروه صنعت | شاخه: فناوری اطلاعات

241 سوال با پاسخ
تستی چهار گزینه‌ای با پاسخنامه

رایانه کار ICDL درجه 2

دسته: گروه صنعت | شاخه: فناوری اطلاعات

2840 سوال با پاسخ
تستی چهار گزینه‌ای با پاسخنامه

طراحی گرافیک رایانه ای

دسته: گروه صنعت | شاخه: فناوری اطلاعات

995 سوال با پاسخ
تستی چهار گزینه‌ای با پاسخنامه

مبانی کامپیوتر

دسته: گروه صنعت | شاخه: فناوری اطلاعات

874 سوال با پاسخ
تستی چهار گزینه‌ای با پاسخنامه

کاربر رایانه فنی و حرفه ای

دسته: گروه صنعت | شاخه: فناوری اطلاعات

609 سوال با پاسخ
تستی چهار گزینه‌ای با پاسخنامه

کاربر نرم افزار اداری

دسته: گروه صنعت | شاخه: فناوری اطلاعات

456 سوال با پاسخ
تستی چهار گزینه‌ای با پاسخنامه
آزمون آزمون طراحی گرافیک رایانه ای آزمون آزمایشی آزمون آزمایشی طراحی گرافیک رایانه ای آزمون آزمایشی فنی و حرفه ای آزمون آنلاین آزمون آنلاین آتلیه آزمون آنلاین طراحی گرافیک رایانه ای آزمون آنلاین آزمایشی فنی و حرفه ای آزمون آنلاین طراحی گرافیک رایانه ای آزمون آنلاین طراحی گرافیک رایانه ای آزمون آنلاین فنی و حرفه ای آزمون تستی آزمون تستی طراحی گرافیک رایانه ای آزمون دوره های چاپ آزمون دوره های فنی و حرفه ای آزمون فنی و حرفه ای آزمون من آزمون مهارت های فنی و حرفه ای امتحان تستی امتحان تستی طراحی گرافیک رایانه ای طراحی گرافیک رایانه ای نمونه سوالات آزمون طراحی گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای با جواب دانلود نمونه سوالات طراحی گرافیک رایانه ای فنی حرفه ای نمونه سوالات طراحی گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای نمونه سوالات طراحی گرافیک رایانه ای ارشاد کتاب مجموعه سوالات طراحی گرافیک رایانه ای دانلود رایگان کتاب طراحی گرافیک رایانه ای خرید کتاب طراحی گرافیک رایانه ای نمونه سوالات آزمون طراحی گرافیک رایانه ای فنی و حرفه ای نمونه سوالات تستی طراحی گرافیک رایانه ای با جواب رایگان نمونه سوالات آزمون ادواری طراحی گرافیک رایانه ای نمونه سوالات فنی حرفه ای طراحی گرافیک رایانه ای آزمون عملی طراحی گرافیک رایانه ای آزمون آنلاین طراحی گرافیک رایانه ای